הזדמנויות חדשות לצמוח

אם אתם רואים את עצמכם מגיעים בכל בוקר לעבודה שהיא מגרש שעשועים אינסופי, מקום בו תוכלו לשחק, ללמוד, להפרות וליצור, ביחד עם עוד אנשים שמאמינים שגבולות נועדו כדי לפרוץ אותם… אז כן, בהחלט שווה שנפגש.

השראה

האנשים, הצבעוניות, הוורסטיליות, האוירה המשוחררת, הכישרונות, העניין שלא נגמר, משאירים את האש שלנו דולקת ואת הניצוצות באויר.

השפעה

להיות חלק מהמהלכים הכי חשובים, שמשפיעים על העתיד של המותגים המובילים בארץ לצד מותגים בינלאומיים. באמת שאין סיפוק גדול מזה.

חיבורים

להיות מוקפים באנשים מוכשרים מהסוג שתרצו לפגוש אחרי העבודה. לבלות איתם באותו אופן ספייס, ליצור, ללמוד ולגדול ביחד. מה עוד אפשר לבקש

צמיחה

להתמודד עם אתגרים, לקבל ולתת השראה. ללמוד עוד על המקצוע, על העולם, על עצמך. לגדול מקצועית מיום ליום, באופן אישי וכחלק מקבוצה.

רוצים להיות חלק מההצלחות הבאות?

לכל המשרות שלנו

מה אנחנו מבקשים ממי שעובדים איתנו

אנחנו שואפים

המשרות שלנו [

]

לא מצאתם משהו מתאים?

מחר הכל יכול להשתנות. נשמח שתעבירו לנו בכל מקרה את קורות החיים, וניצור קשר ברגע שזה יהיה רלוונטי

שאלות נפיצות

כמה דברים שאולי תרצו לדעת לפני שתחליטו אם מתאים לכם לבוא לעבוד איתנו. או לפחות להפגש

 • למה אומרים עליכם שאתם לא משרד פרסום רגיל?

  באמת? אומרים את זה עלינו? אז התשובה היא שזה מתחיל ונגמר באנשים. ועובדים איתנו אנשים מופלאים אחד אחד. טאלנטים מוכשרים, מקצוענים ומסורים שהם לפני הכל בני אדם, פשוטים ואמיתיים. זה גם קשור לעובדה שאנחנו אלרגיים לבולשיט, לפרדיגמות ולתוויות. ובעיקר, לא מנסים להיות מי שאנחנו לא.

 • הדיבור הוא שאתם מהמשרדים שהכי כיף לעבוד בהם, זה נכון?

  די, תמשיכו, שלא נתחיל להסמיק פה. ולעצם השאלה: העבודה כאן היא בהחלט תובענית. היא דורשת מאיתנו להוציא מעצמינו בכל יום, את הכי טוב שלנו. הכי fresh. הכי חד. הכי מבריק. אז למה שלא נהנה תוך כדי? נרקוד זומבה בלובי, נשמע הרצאות מעניינות, ננשנש דברים טעימים, נעשה שטויות. החיים קצרים בשביל להיות כאלה רציניים

 • האם לאנשים שעובדים פה יש חיים?

  בהחלט יש לנו. רובנו אפילו מחבבים אותם. לחלקינו יש ילדים, בני זוג, כלב, איגואנה. משפחה, חברים, תחביבים, התמכרויות כאלו ואחרות (לא נכנס לזה עכשיו), סדרות לסיים בנטפליקס, סדרות להתחיל בנטפליקס, תור לפסיכולוג, תור למני-פדי… הבנתם. שורה תחתונה: אנחנו עובדים כדי לחיות. לא ההיפך.

 • זה נכון שעובדי open נדרשים להשאיר את האגו מחוץ למשרד?

  נכון לגמרי. ו… כן, אנחנו יודעים. זה עולם של אנשים יצירתיים, יצריים ומוכשרים בטירוף. אבל אנחנו למדנו, שזה עובד רק כשכולנו חותרים ביחד, באותה הסירה ולעבר אותה המטרה. אז כל אחד מביא את הידע, הכשרון והדיסיפלינה שלו, אבל הלב חייב להיות open.

בואו להגיד שלום, אנחנו ממש פה

האחים מסלאויטה 14 ב׳, תל אביב, ישראל
בואו לצמוח איתנו

Our team will be happy to meet with you and help you devise the path for solving your challenges.