מקודשת 2017

זה לא סוד שיש לנו פינה חמה בלב לירושלים... אולי זה גם מסביר את החיבור שלנו למיזם התרבותי הייחודי הזה מאז היווסדו וכבר כמה שנים ברציפות. פסטיבל מקודשת (לשעבר "עונת התרבות בירושלים"), הוקם ב-2011 במטרה לחולל שינוי תפיסתי במעמדה של ירושלים ע"י חשיפת הפוטנציאל הגלום בעיר בתחומי האומנות והתרבות. אירועי הפסטיבל השונים, מציגים לראווה את המגוון הרחב הקיים בירושלים לצד אומנים בינלאומיים, ויוצרים חיבורים והקשרים מעניינים שנועדו לאתגר את המחשבה ולסייע ליצירת שיח תרבותי חדש ואחר סביב ירושלים.

לאחר שנים שבהן פעל המיזם תחת הקונספט והשם "עונת התרבות בירושלים", הובן כי מושג הקדושה שעומד בליבה של ירושלים צריך להיות גם בליבו של המיזם והמותג. כך נולדה "מקודשת" שמבקשת לבחון מחדש את מושג הקדושה של ירושלים במגוון אירועי תרבות ואומנות ייחודיים.

mekudeshet logo
mekudeshet posters

הקונספט המותגי, מתבסס על קבוצת אנשים ירושלמים, שמכונים "ממיסי גבולות" ופועלים בתחומי תרבות שונים לשינוי המציאות בשטח. בעזרת טכניקה יצירתית של אפיון גרפי אומנותי, מיפינו את מסלולי היומיום של אנשים אלה, וכך נוצרה שפה עיצובית מקורית וייחודית שמלווה את הפרויקט ואת האירועים השונים שנערכים תחתיו.

התשתית המותגית שפותחה, מהווה הבסיס לתקשורת השיווקית השוטפת של המותג שכוללת חוברת אירועים ומרצ'נדייז, וכן פרסום במודעות, שלטי חוצות ופעילות קידום ורימרקטינג בדיגיטל בערוצים השונים (גוגל, YouTube ופייסבוק).