מימון ישיר

מימון ישיר היא חברת-אחות של ״ביטוח ישיר״. החברה הגיעה אלינו זמן קצר לאחר שביטוח ישיר עברו מיתוג מחדש עם הצורך להתאים עצמם, מצד אחד, לחברה-האחות ומצד שני עם הבקשה לרענן את השפה הויזואלית כך שתצליח לבטא את השינויים וההתחדשות העוברים על החברה ובתחום הFINTECH בארץ ובכלל. מימון ישיר מציעה אפשרות חדשה להתנהלות כלכלית, שלא דרך חברות האשראי. המשמעות של מימון פיננסי וישירות - גמישות, זמינות, מהירות, קידמה, צריכות היו לבוא לידי ביטוי במיתוג מחדש.

השלב הראשון היה רענון הלוגו. ״הקש על ה-5״ הוא כבר ביטוי שגור ומוכר וכמו החברה-האחות, היה צריך להתבטא בלוגו שלנו. בחרנו לבטא אותו באמצעות ״מקש-מטבע״ עגול, עם הספרה 5 במרכזו. הצורניות היתה קרובה לצורניות המקש של ״ביטוח ישיר״ ומצד שני ביטאה את המהות המרכזית של החברה - מטבע - כסף. גם בפיתוח התדמית בחרנו להשתמש באלמנטים גרפיים מעולם הכסף - שטרות. טקסטורות, שפה טיפוגרפית שהדגישה את הספרות בדומה לנראות שלהם על שטרות כסף וגימורים נוספים הורכבו מחדש ליצירת ויזואליה רעננה, של עולם חדש שמשדר גם כסף חדש.

השלב השלישי היה פיתוח השפה הגרפית לעולם הדיגיטל המתחדש של החברה. יצרנו קיט דיגיטלי המותאם לתדמית ולנכסים הדיגיטליים שלהם, פיתחנו מערכת אייקונים ייחודיים ונתנו את הטון לנראות האתר והאפליקציה החדשה שתגיע.